Choď na obsah Choď na menu
 


Systémy

Ponúkame Vám prístupové systémy na mechanickej báze dodané presne pre Vaše potreby. Pre koho sú nami ponúkané systémy určené?

SGHK - Systém generálneho a hlavného kľúča je ekonomickým riešením pre všetky objekty, kde úžívatelia majú  mať pevne, nemenne definované prístupové práva do daných častí objektu. Je vhodný pre objekty, kde sa nepredpokladá sťahovanie ani zmena kolektívu s čím súvisí nemožnosť rozširovania prístupových práv užívateľom. Stratou kľúča je systém trvalo narušený. Následné obnovenie systému prekódovaním zväčša nie je môžné.

SU - systém spoločného uzávera je určený najmä pre malé objekty, rodinné domy, kde je riešený práve prístup len jedným spoločným kľúčom pre všetky zámky. Stratou kľúča je systém trvalo narušený, pre obnovu zabezpečenia systému je potrebné prekódovať uzávery všetkých zámkov.

CLIQ - systém kombinujúci SGHK a SU s možnosťou doplňania zámkov a zmien v prístupových práv pre daný kľúč. Pri sťahovaní sa z objektu, si systém môžete jednoducho preniesť so sebou do nového objektu a úplne zmeniť jeho nastavenie. Stratou kľúča sa systém nenarúša, kľúč sa vyradí z pužívania. Šetrí Váš a čas predovšetkým Vaše peniaze.

 

Riešenia a realizácie:

 

Rubriky